0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Janë konfiskuar disa gjësende në qelitë e të dënuarve të “Lagjja e trimave”, në Idrizovë

Gjatë bastisjes në mëngjes në ora 5 në burgun në Idrizovë, në qelitë e të dënuarve nga “Lagjja e trimave” janë gjetur celularë dhe gjësende tjera të palejuara.

Back to top button
Close
Close