0_Maqedoni.PortalShoqëri

Janë hospitalizuar 31 pacientë të rinj në Shkup, gjithsej 325 persona mjekohen nga Kovid-19

Në 24 orët e fundit në qendrat kovid në Shkup në spitale janë hospitalizuar 31 pacientë të rinj për shkak të komplikimeve nga virusi korona. Gjithsej 325 persona të dyshimtë dhe të konfirmuar për Kovid-19 trajtohen në repartet infektive në kryeqytet.

Back to top button
Close
Close