0_Sport,PortalFutbollRezultatet

Janë bërë të ditur gjysmëfinalistët e Kupës së futbollit të Maqedonisë së Veriut

Ekipet Akademia Pandev, Maqedonia GjP, Sileks dhe Struga Trim Lum do të luajnë në gjysmëfinale të Kupës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut.

Back to top button
Close
Close