0_Maqedoni.Portal0_MIA Investigon.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritIntervistëKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Jakshiq për MIA-n: Pas non-pejperit qëndron e djathta nacionaliste evropiane, e cila punon në projektin dhe duhet të kemi kujdes

Paraqitja e non-pejperit, të cilin, siç thuhet, kryeministri slloven Janez Jansha e ka dërguar në Bruksel, shkaktoi polemika të shumta në rajon.

Back to top button
Close
Close