0_Македонија.ПорталМКДОпштествоХроникаХроника.Портал

Извршен претрес во скопски Центар, приведени две лица

Полицијата приведе две лица на возраст од 25 и 20 години, откако вчера при претрес на стан во Скопје, во кој привремени престојувале биле пронајдени марихуана, дигитална вага и парични средства.

Back to top button
Close
Close