0_Инфопакет.ПорталСервисни информации

Известување до корисниците

Поради технички причини МИА во текот на денов во неколку наврати имаше прекин во дистрибуцијата на вести и информации.

Скопје, 11 септември 2020 (МИА) – Поради технички причини МИА во текот на денот во неколку наврати имаше прекин во дистрибуцијата на вести и информации.

Се извинуваме за застојот и Ви благодариме за разбирањето.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close