0_Македонија.ПорталОпштество

Известување до корисниците

Поради техничко надградување на системот, вечерва по 21 часот ќе има прекин во емитувањето на вестите и другите прес материјали на МИА.

Скопје, 14 септември 2021 (МИА) – Поради техничко надградување на системот, вечерва по 21 часот ќе има прекин во емитувањето на вестите и другите прес материјали на МИА.

Ви благодариме на разбирањето.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close