0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Изречени уште 382 санкции за неносење маска

Изречени се 382 санкции за неносење маска во текот на изминатото деноноќие на територијата на државава, соопшти денеска Министерството за внатрешни работи. 

Back to top button
Close
Close