Svet.SlajderСвет

Израелските разузнавачи бараат САД да не го намалува притисокот врз Иран

Израелските воени разузнавачи и претставници на Мосад предвидуваат дека разговорите во Виена помеѓу Иран и светските сили ќе доведат до враќање на САД во Договорот постигнат во 2015 година

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close