Svet.SlajderСветСвет.Портал

Израелската армија ја гранатираше територијата на Либан во знак на  одмазда

Израелската армија ја гранатираше територијата на Либан во знак на  одмазда откако беа истрелани ракети нејзината територија кон Израел.

Back to top button
Close
Close