0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Израелска тајна амбасада во Бахреин

Израел спроведува тајна дипломатија во Бахреин повеќе од една деценија преку една компанија што е наведена како трговска консултантска фирма.

Back to top button
Close
Close