СветСвет.Портал

Израел: Затворени плажи на Медитеранот поради излевање на нафта

Израелските власти наложија да се затворат плажите на израелскиот медитерански брег поради излевање на нафта од една платформа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close