СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Израел возврати на ракетите од Либан

Израелската војска соопшти дека возвратила со оган по испуканите три ракети од либанска територија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close