Svet.SlajderСвет

Израел воведува нови рестриктивни мерки против Ковид-19

Во Израел стапија во сила нови регулативи против коронавирусот стапија откако Владата ги засили напорите за ограничување на ширењето на Делта мутацијата, јавија израелски медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close