Svet.SlajderСветСвет.Портал

Израел предупредува на можни напади од Иран

Израел денеска предупреди дека неговите институции во странство би можеле да бидат мети на напади од страна на Иран по неодамнешното убиство на иранскиот нуклеарен научник Мухсин Фахризаде

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close