СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Израел повторно бомбардираше палестински позиции во Појасот Газа

Израел изврши воздушни напади врз позиции на радикалните групи во Појасот Газа, јави синоќа радиото Савт ал-Акса

Back to top button
Close
Close