СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Израел ги предупреди граѓаните на ирански напади

Израелската безбедносна агенција денеска ги предупреди граѓаните да не патуваат во Обединети Арапски Емирати и Бахреин поради закана од ирански напади

Back to top button
Close
Close