0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Изминатото деноноќие 650 санкции за неносење маски

Изминатото деноноќие за неносење заштита на лице на територијата на државата се регистрирани 650 прекршоци, соопшти МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close