0_Македонија.ПорталОпштествоОпштински вестиСкопје

Изминатиот викенд паркингот на Водно го искористиле 206 возила

Паркингот на Водно изминатиот викенд го искористиле 206 возила според бројот на испратени СМС пораки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close