0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Измените на собранискиот Деловник пред Комисијата за мандатно-имунитетни прашања

Предлогот на претседателот на Собранието за дополнување на Деловникот за работа денеска е на дневен ред на собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања.  Според информациите од веб страницата на Собранието, седницата е закажана во 13 часот. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close