Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Изложбата „Голем формат II“ од вторник отворена за посетители во МСУ

Изложбата „Голем формат II“ oд колекцијата на Музејот на современата уметност Скопје (МСУ) од утре ќе биде отворена за посетители, и ќе трае до почетокот на јуни.

Back to top button
Close
Close