КултураКултура.ПорталОпштество

Изложба „Виножито на радоста“ на Дарко Аницин

„Виножито на радоста“ е насловот на интерактивната изложба на Дарко Аницин што ќе биде отворена вечерва во Домот на културата „Кочо Рацин.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close