КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Изложба „Пресоздавање“ на Јулија Манојловска во галеријата во МКЦ

Изложба „Пресоздавање“ на Јулија Манојловска ќе биде отворена вечер во 20 часот во галеријата во Младинскиот културен центар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close