КултураКултура.Портал

Изложба „Остен Биенале на цртеж – Скопје  2020“ во галеријата Мала станица

Од денеска до 18 март во галеријата Мала станица  може да се посети изложбата „Остен Биенале на цртеж - Скопје  2020 - наградени уметници и финалисти“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close