Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Изложба на Павле Кузманоски во Чифте амам

Изложба на академскиот сликар Павле Кузманоски од Тетово ќе биде отворена вечер во Чифте амам.

Back to top button
Close
Close