0_Македонија.ПорталКултураКултура.ПорталОпштество

Изложба на фотографии „50 Нијанси воздух“  во еко-автобусите на ЈСП

Во седум еко-автобуси на ЈСП-Скопје, на линиите  2, 5, 15, 24 и 50, од вчера е поставена изложба „50 нијанси воздух“ која ќе трае еден месец, во организација на Шведската амбасада и невладината „Еко-свест“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close