КултураКултура.Портал

Изложба и промоција на книгата „Folded“ на фотографот Зоран Шекеров

Изложба и промоција на книга „Folded“ на фотографот Зоран Шекеров ќе биде поставена денеска во Скопје од PrivatePrint Studio.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close