Svet.SlajderЕвропа

Излезни анкети: На изборите во Грузија води владејачката партија Грузиски сон

Владејачката партија Грузиски сон води на денешните парламентарни избори во Грузија, според четири излезни анкети по затворањето на избирачките места.

Back to top button
Close
Close