Дописници МКДКултураКултура.ПорталКултура.СлајдерОпштински вести

Излегоа од печат изданијата на манифестацијата „Караманови средби“

Изданијата на годинашната Меѓународна поетска манифестација „Караманови средби“, што се одржува традиционално во Радовиш, излегоа од печат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close