Општински вестиСкопје

Изградбата на булеварот „Босна и Херцеговина“ влегува во завршна фаза

Булевар „Босна и Херцеговина“ влегува во завршна фаза од изградбата и се очекува следната недела да биде пуштен во употреба, информираат од Град Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close