Svet.SlajderСветСвет.Портал

Изгоре сириски бегалски камп во Либан

Во бегалски камп во Либан, каде се сместени бегалци од Сирија изби пожар, при што полесно се повредени четири лица, а изгореа сите шатори

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close