Дописници МКДОпштински вести

Изгоре кат од куќа во тетовска Брвеница

Тетовските пожарникари ноќеска гасеа пожар во куќа во Брвеница, при што е изгорен еден кат од објектот, но за среќа нема повредени. Пожарот бил пријавен околу 22 часот.

Back to top button
Close
Close