БизнисБизнис.ПорталЕкономијаНекатегоризираноОпштински вестиСкопје

Избрани најдобрите трговски објекти во Скопје за 2020 година

Град Скопје и Агенцијата SWOT Research, ги избраа најдобрите трговски објекти во Скопје, во повеќе дејности, во рамките на традиционалната манифестација „Месец на трговијата 2020", која годинава се организира по 14–ти пат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close