0_Македонија.ПорталПолитика

Изборниот законик и пописот „на маса“ пред Заев и Мицкоски

Премиерот Зоран Заев и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска треба да одражат тет-а-тет средба во 13 часот во Клубот на пратеници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close