0_Web_Насловна-слајдерЛинк во живоОпштествоПолитика

Изјави на Заев, Шахпаска и Марин (во живо)

Премиерот Зоран Заев, министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска и градоначалниот на Oпштина Аеродром Златко Марин ќе извршат увид во градежните работи на новата градинка „Срничка“.

Скопје, 2 јуни 2021 (МИА) – Премиерот Зоран Заев, министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска и градоначалниот на Oпштина Аеродром Златко Марин ќе извршат увид во градежните работи на новата градинка „Срничка“.

Таг
Back to top button
Close
Close