0_Македонија.ПорталЕкономијаЛинк во живо

Изјави на премиерот Заев и директорот на Дирекција на ТИРЗ, Деспотовски (во живо)

Премиерот Зоран Заев и директорот на Дирекцијата за технолошки индустриски развојни зони Јован Деспотовски ќе ја посетат американската компанија за производство на електронски компоненти „Кемет Електроникс“. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close