0_Македонија.ПорталЛинк во живоПолитика

Изјави на Пендаровски и Радев (во живо)

Изјави на претседателите на Северна Македонија и Бугарија, Стево Пендаровски и Румен Радев на скопскиот аеродром.

Back to top button
Close
Close