0_Македонија.ПорталЛинк во живоПолитика

Изјави на министерката Шекеринска и генерал потполковник Ѓурчиновски (во живо)

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска и началникот на Генералштабот, генерал потполковник Васко Ѓурчиновски ќе дадат изјави на средбата со новинари за претстојната вежба „Одлучен удар 21“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close