0_Македонија.ПорталЛинк во живоОпштество

Изјави на Филипче и Мојсова Мијоска (во живо)

Министерот за здравство Венко Филипче и Националниот координатор за трансплантација во државата Маја Мојсова Мијоска ќе дадат изјава за медиумите пред Министерството за здравство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close