Фотосервис

Изјава Талат Џафери

Претседателот на Собранието Талат Џафери даде изјава за медиумите по повод потпишувањето на Решението за распишување на предвремени избори за пратеници во Собранието на Република Северна Македонија.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close