ПолитикаПолитички партии

Изјава на Зоран Заев по седницата на ЦО на СДСМ (ВО ЖИВО)

Изјава на мандатарот и лидер на СДСМ, Зоран Заев по седницата на Централниот одбор на Социјалдемократскиот сојуз на Македонија.

Скопје, 19 август 2020 (МИА) – Изјава на мандатарот и лидер на СДСМ, Зоран Заев по седницата на Централниот одбор на Социјалдемократскиот сојуз на Македонија.

Изјави по седницата на централниот одбор на СДСМ

Posted by MИА.mk on Среда, 19 август 2020

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close