0_Македонија.ПорталЛинк во живоОпштество

Изјава на вицепремиерот Љупчо Николовски (во живо)

Заменикот на претседателот на Владата задолжен за борба против корупцијата и криминалот, одржлив развој и човечки ресурси, Љупчо Николовски, ќе даде изјава за медиуми, по повод примање на првата доза на вакцина за заштита од коронавирусот пред вакциналниот пункт на спортската сала „Борис Трајковски“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close