0_Web_АктуелноЛинк во живоОпштество

Изјава на Шахпаска на отворање нови две куќи за живеење на лица со интелектуална попреченост

Изјава на министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска на отворање на две нови куќи за живеење со поддршка на лица со интелектуална попреченост.

Демир Капија, 27 мај 2021 (МИА) – Изјава на министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска на отворање на две нови куќи за живеење со поддршка на лица со интелектуална попреченост.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close