0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПарламентарни избори 2020ПолитикаПолитички партии

Изјава на претседателот на СДСМ Зоран Заев во Охрид (во живо)

ВО ЖИВО – Претседателот на СДСМ Зоран Заев од Охрид. (во живо)

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close