0_Македонија.ПорталПолитика

Изјава на премиерот Заев по завршување на НАТО Самит 2021 (во живо)

Премиерот Зоран Заев ќе даде изјава за медиуми по завршување на НАТО Самит 2021 во Брисел.

Скопје, 14 јуни 2021 (МИА) – Премиерот Зоран Заев ќе даде изјава за медиуми по завршување на НАТО Самит 2021 во Брисел.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close