Политика

Изјава на премиерот Заев по сведочењето за предметот „Титаник“ (во живо)

Скопје, 22 февруари 2021 (МИА) – Изјава на премиерот Зоран Заев по сведочењето за предметот „Титаник“ во Кривичниот суд.

Back to top button
Close
Close