0_Web_АктуелноЛинк во живоПолитика

Изјава на обвинителката Вилма Рускоска (во живо)

Скопје, 23 февруари 2021 (МИА) – Изјава на шефицата на Обвинителството за гонење организиран криминал, Вилма Рускоска.

Back to top button
Close
Close