0_Web_АктуелноЕкономијаЛинк во живо

Изјава на министерот за земјоделство Арјанит Хоџа (во живо)

Изјава на министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Арјанит Хоџа по средбата со Иницијативниот одбор на незадоволните тутунари, Сојузот на здруженија на тутунопроизводители и претставници на откупните компании.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close