0_Македонија.ПорталЛинк во живоОпштество

Изјава на министерот за здравство Венко Филипче (во живо)

Изјава на министерот за здравство Венко Филипче по посетата на Поликлиниката во Шуто Оризари по повод отворање на ординација на матичен гинеколог.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close