0_Македонија.ПорталВидеоЛинк во живоОпштество

Изјава на министерот за транспорт Благој Бочварски (во живо)

Изјава на министерот за транспорт и врски Благој Бочварски, кој во вакциналниот пункт во Штип ја прими првата доза вакцина против против Ковид -19. 

Скопје, 18 мај 2021 (МИА) – Изјава на министерот за транспорт и врски Благој Бочварски, кој во вакциналниот пункт во Штип ја прими првата доза вакцина против против Ковид -19. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close